Kdo jsme?

Točená opočenská zmrzlina, ať už je vanilková, míchaná či jiná, se těší stálé oblibě u malých i velkých konzumentů, protože je chutná a poctivá. Distribucí této pravé české zmrzliny z Opočna se právě my zabýváme.

Jsme distributor kvalitních produktů společnosti BOHEMILK pro Prahu, střední a severní Čechy. BOHEMILK patří do skupiny InterLacto Group, která dále zahrnuje firmu InterLacto, mlékárny v Opočně, Olešnici, v Jihlavě a další.

Značka BOHEMILK se vyznačuje nejen produkcí kvalitního čerstvého a trvanlivého mléka, ale také jogurtů, trvanlivé smetany, zakysané smetany a dalších výrobků. Pod značkou Mixar Extra a Fredomix Premium vyrábí i vynikající zmrzlinové směsi.

Společnost BOHEMILK, a.s., je držitelem několika certifikátů kvality. Důraz je kladen na jakost a zdravotní nezávadnost veškerých výrobků, ale také na péči o životní prostředí. Vše se děje v souladu s obecně platnou legislativou.

Točená zmrzlina z Opočna, jejíž distribuci zajišťujeme, vyniká výbornou kvalitou a její výroba vychází z dlouholeté tradice. Splňuje požadavky, potřeby i očekávání našich zákazníků.